Doświadczenie to nie wszystko

Dlaczego warto nam zaufać

Poznaj nasz zespół lektorów

Uczymy z pasją i sercem

Chiara

Ciao! Nazywam się Chiara Privitera, urodziłam się we Włoszech, a konkretnie na Sycylii w słonecznej Catanii! Interesuję się psychologią, lubię oglądać filmy i seriale. Uwielbiam uczyć się języków obcych, sprawia mi dużą przyjemność rozwijanie swoich umiejętności w tym zakresie. Regularnie uczę się języka angielskiego. Bardzo chętnie zarażę Cię moją pasją i miłością do języka włoskiego, który znam od dziecka! W przyjemny sposób przekażę Ci posiadaną wiedzę. Mam nadzięję ze moja cierpliwość i wyrozumiałość zachęcą Cię do kontynuowania nauki ze mną! Pomogę Ci przełamać barierę językową w możliwie najmniej stresujący sposób. Pozytywne nastawienie jest najważniejsze, a ono nigdy mnie nie opuszcza! Uważam, że najskuteczniej uczymy się w luźnej atmosferze, w której prowadzący aktywnie rozmawia ze swoim uczniem i bada jego potrzeby związane z nauką, aby jak najlepiej dobrać pod niego materiały i metody prowadzenia zajęć. I właśnie to mam zamiar zrobić, gdy już zapiszesz się do mnie na zajęcia, aby twoja nauka była efektywniejsza i przyjemniejsza! Przez pierwsze kilka lat mojego życia mieszkałam we Włoszech i mówiłam wtedy tylko w tym języku! Gdy przeprowadziłam się do Polski, nadal miałam i mam do tej pory kontakt z żywym językiem włoskim! Conajmniej dwa razy w roku odwiedzam mojego tatę w Catanii, ale i na codzień mam z nim kontakt w tym pięknym języku. Język włoski jest nieodłącznym i stałym elementem mojego życia i ma dla mnie ogromne znaczenie, ponieważ bez niego nie miałabym możliwości kontaktowania się z częścią mojej rodziny, a dodatkowo jest on moją pasją! Nie mogę się doczekać naszej wspólnej podróży w nauce jednego z najpiękniejszych języków świata!

Serena M.

Ciao a tutti! My name is Serena and I was born in Palermo, Sicily, where I lived for 22 years. After I graduated in Chemistry I decided to move to Wrocław to pursue my passion for sciences. I’m very interested in the scientific field however, my biggest passion has always been traveling and as a child I was always curious and enthusiastic to learn new languages: I visited many countries and this gave me the opportunity to improve my English, I lived in Spain for 6 months so I learnt Spanish and now I’m learning Polish as well! I’m excited to start this journey with you and introduce you to Italian, one of the most beautiful languages in the world. I look forward to meet you and I really hope I’ll be able to share my passion and knowledge with anyone willing! Ti aspetto, see you in class!

Barbara S.

Ciao, nazywam się Barbara i jestem absolwentką filologii włoskiej o specjalizacji nauczycielskiej. Mam jedenastoletnie doświadczenie w nauczaniu tego pięknego języka. We Włoszech spędziłam trzynaście lat i tam poznałam język, kulturę i obyczaje tego kraju. Na zajęciach opowiadam o typowym zachowaniu Włochów, o świętach i nie tylko, wspominam również o tak ukochanej przez Polaków kuchni śródziemnomorskiej. 

W trakcie lekcji stawiam najbardziej na konwersacje i praktyczne zastosowanie języka. Uczenie języka włoskiego to moja pasja i sam/a się o tym przekonasz. Uczę dzieci, młodzież i dorosłych. Zapraszam na zajęcia języka włoskiego do siebie jeśli chcesz przygotować się do egzaminu CELI, do matury, chcesz jechać do pracy lub na wakacje. Moi kursanci szybko czują swobodę w konwersacji w tym języku. Gwarantuję Ci z mojej strony podejście indywidualne nawet jeśli to będą zajęcia grupowe. A presto.

Liwia A.

Cześć! Nazywam się Liwia. Moją pasją, którą mam nadzieję Cię zarazić, jest nauka języków obcych. Kocham także podróżować oraz móc korzystać ze zdobytej wiedzy w praktyce. Mam nadzieję, i zrobię wszystko, żebyś dzięki zajęciom ze mną także mógł/mogła to robić i aby każda Twoja następna podróż do Włoch była dla Ciebie piękną i pasjonującą przygodą! 

Podczas zajęć stawiam na indywidualne podejście, postaram się wyjaśnić Ci wszystko, co będzie niejasne tak, abyś nie czuł/czuła się zagubiony/a. Zapewniam Cię, że nauka włoskiego może być (i będzie!) bardzo przyjemna! Zapraszam na zajęcia, arrivederci! 

Możesz liczyć na odpowiedź najpóźniej w kolejnym dniu roboczym!

Skontaktuj się ze mną

Rodzaj zajęć

Wybierz lektora